Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Свалявщині задекларували 728,4 тисяч

9 квітня 2014 р., 13:49

До закінчення деклараційної кампанії залишилось не так вже й багато часу.

А тому громадяни, які зобов’язані задекларувати отримані у 2013 році доходи, повинні до 1 травня 2014 року подати до податкової інспекції за місцем проживанням декларацію про майновий стан і доходи. На сьогодні до Свалявської ОДПІ подано 30 декларацій, в яких громадянами задекларовано 728,4 тис. грн. доходів та нараховано податку на доходи фізичних осіб у сумі 55,4 тис. грн. В рамках проведення Всеукраїнської тематичної акції «День відкритого декларування» працівниками Центру обслуговування платників Свалявської ОДПІ серед відвідувачів розповсюджено брошуру «Декларування доходів громадян» та буклет «Я декларую свої доходи тобі, Україно». 

На всі питання щодо заповнення та подання декларації, які виникали у відвідувачів, фахівцями надавались кваліфіковані роз’яснення. «Розуміючи важливість кампанії декларування, хочу звернутись до громадян. Декларування доходів – це престижно, не треба приховувати свої досягнення, бо від вас залежить добробут ваших родин та нашої країни» – зазначила начальник Свалявської ОДПІ Лендєл Ганна Дмитрівна.
 За матеріалами Свалявської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp