Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Звернення до нової генерації професіоналів

28 травня 2015 р., 12:39

Закарпатці! Реалізуйте свою кар’єрну мрію

Звертаючись до Вас, хочу поділитись тими принципами, які сповідую сам. Сподіваюсь, що вони і Вам стануть у нагоді на шляху до самоствердження та професійної реалізації.

Принцип перший — закохайтеся у свою професію! Неможливо бути щасливим та успішним, якщо не любити роботу чи справу, якою займаєшся. Більшість відведеного нам життя ми проводимо на роботі. Якщо працювати виключно задля отримання матеріальної вигоди, багато щасливих миттєвостей життя можуть пройти повз. Полюбіть свою професію, і вона відповість Вам взаємністю!

Принцип другий — живіть за велінням серця! Якщо вранці вас не тягне на роботу, можливо, це не ваша робота. Не потрібно зраджувати своєму серцю. Ніколи не пізно розпочати все з початку, віднайти себе. Шукайте доти, поки серце не підкаже — це ваша справа, ваша професія, ваша робота. Якщо ж ця картина виглядає ідеалістичною, то моя порада — знайти компроміс: у тому функціоналі, яким займаєтеся, віднайди те, що найбільше до душі, і робити це високо професійно. Можливо, з часом серце підкаже, що ви не помилилися.

Принцип третій — не живіть чужими думкам! Працюйте над собою, збагачуйте базу своїх знань, вивчайте чужий досвід, але формуйте власний світогляд. Знання потрібно поповнювати безперервно, до кінця свого життя. Ніхто краще за вас не знає, як вам жити, що означає для вас успіх, як ви відчуваєте щастя. На базі власних знань інтуїція підкаже, як діяти. Живіть своїми думками, живіть своїм розумом!

Принцип четвертий — прагніть бути роботодавцями, змінюйте світ на краще! Майже кожен закарпатець прагне працювати на себе, мати власну справу, і це явище позитивне. Але у цей принцип хочу внести нову осмислену філософію сприйняття економічного ринку. За основу рекомендую взяти квадрант Роберта Кіосакі, який допоможе у визначенні своєї мети та перспектив кар’єрного зростання. Важливо визначитись у якому квадранті ви бачите себе у майбутньому та зможете максимально реалізуватись. Нам потрібно навчитись цивілізовано заробляти гроші, а найкраще досягти мети — стати інвестором і роботодавцем. Шлях до цієї мети в наших реаліях, швидше за все, лежить через роботу в корпорації. Лише піднявшись на вершину корпорації, опанувавши технологію та майстерність управління, можна ризикнути. А якщо ви вже виношуєте креативну інноваційну ідею, можна починати зі стартапу — власної справи, перетворюючи її у великий бізнес, щоб у подальшому інвестувати у втілення нових ідей. Звичайно, не кожен може стати власником, тим більше власником-керівником. Все ж раджу до цього прагнути і, як мінімум, ставити собі за мету бути кращим у своїй професії. Це забезпечить вам гідне життя, навіть в умовах економічного спаду.

Реалізуйте свою кар’єрну мрію!

Володимир Панов

Володимир Панов — віце-президент Асоціації «Інноваційний розвиток України», голова Об’єднання організацій роботодавців «Закарпаття», член наглядової ради ПрАТ «Єврокар», директор керуючої компанії «Сезпарксервіс», генеральний директор девелоперської компанії «СТС».

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com