Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородці вимагають від мерії не знищувати парк (ВІДЕО)

30 травня 2015 р., 15:47

Вчора, 29 травня, мешканці одного з густонаселених мікрорайонів Ужгорода на громадських слуханням виступили проти запланованої міською владою забудови парку Перемоги, відомого як «Кірпічка», торговельно-розважальними об’єктами.

На громадських зборах була репортер ZIK-Стрім Вікторія Жуйко-Сабо.

На території зеленої зони зібралося кілька десятків мешканців мікрорайону, які жваво обговорювали плани міської влади Ужгорода дозволити забудувати парк комерційною нерухомістю. За словами людей, вони проти такої ініціативи, адже цей парк – єдина зелена зона так званого «Нового району», в якому проживає сім тисяч ужгородців.

«Відповідно до Генплану, міська влада віддала цю землю під забудову. Ми ж зібралися, аби на цій території, а це сім гектарів зеленої зони, залишився парк. Ми категорично не хочемо втратити єдину відпочинкову зону у цьому густонаселеному районі», - сказала представниця ініціативної групи мешканців Оксана Станкевич.

До 15 червня триває обговорення зонування міста Ужгорода, яке проводить міська рада для доопрацювання Генплану міста. З цього приводу на громадських слуханнях мешканці мікрорайону ухвалили звернення до міського голови з вимогами зберегти парк.

«Мешканці хочуть мати нормальне місце для відпочинку на природі. У зверненні люди вимагають зупинити затвердження детального плану забудови цієї території та віднести цю територію до рекреаційно-паркової зони», - повідомив голова громадської ради при Ужгородській міській раді Олександр Пересоляк.
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com