Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ужгородські театрали здійняли овації в Мукачеві

3 червня 2015 р., 15:01

Бурю емоцій викликала у глядачів постановка "Турецька шаль"

Творчий запал не спадає. Для колективу Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв цьогорічна весна і початок літа видалися багатими на різноманітні творчі події, пов’язані з обслуговуванням віддалених міст і районів області, а також санаторіїв та інших місць відпочинку населення. Із багатого діючого репертуару театру міста над Ужем, який складає понад 35 творів різної тематики, неабиякою популярністю в цей раз користуються такі вистави як «Мати-наймичка» Т. Шевченка, «Богдан Хмельницький» О. Корнійчука, «Білий нігер» В. Шершун (за К. Чапеком), «Турецька шаль» Г. Квітки-Основ’яненка та інші.

Особливий успіх випав на долю закарпатських митців, які 24 травня успішно виступили на ХVІ міжнародному театральному фестивалі «Етно-Діа-Сфера» в м. Мукачеве. Під час перегляду вистави-водевілю «Турецька шаль» Г. Квітки-Основ’яненка (режисер-постановник народний артист України Анатолій Філіппов) мешканці та гості міста над Латорицею щедро нагороджували виконавців окремих сцен гарячими оплесками, а закінчення вистави зустрічали оваціями – стоячи. 96 театральний сезон скоро закінчується, але творчий запал митців Закарпатського облмуздрамтеатру не спадає.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp