Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

А Ваше житло уже під охороною?

5 червня 2015 р., 15:30

Якщо ні, то поспішайте потурбуватись про свій захист. Адже часто банальна крадіжка, може перерости у розбій, а то й - у вбивство

В Управлінні ДСО при УМВС в Закарпатській області розповіли журналістам про початок літньої акції «Квартира під охорону - 2015».

Вже традиційно літній сезон розпочинають в Державній службі охорони з захисту помешкання громадян за пів ціни, а саме: з 1-го по 15 червня включно, з метою посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам, жителям пропонують обладнати помешкання найсучаснішою системою охорони з 50% знижкою на монтажні роботи.

- На жаль, сезон відпусток - це той період, коли злочинці розпочинають втілювати свій злий намір в життя. Нічого дивного, адже жителі покидають свої домівки без нагляду, - каже Андрій Алексик, начальник відділу технічної служби УДСО при УМВС в Закарпатській області. – В області останні роки йде тенденція росту подібних злочинів. Протягом 5-ти місяців – 98 квартирних крадіжок , таку статистику спостерігають з початку 2015 року. Як не парадоксально, в минулому році за аналогічний період крадіжок також рівно 98. - Та от якщо порівнювати з 2013 роком , то спостерігаємо зріст на 20 %,- повідомив начальник відділу технічної служби УДСО. - Значний вплив на такий зріст подібного квартирних крадіжок дала нестабільна ситуація в країні. Аби протидіяти злочинності працівники управління здійснюють і патрулювання міста. Зокрема, з початком літа посилено патрулювання житлових масивів у великих містах області, -додав керівник відділу.

Власне, повертаючись до акції «Квартира під охороною», Андрій Алексик додав : - Сьогодні злодії стають дедалі досвідченішими. Навчились відчиняти найрізноманітніші замки, вікна. Й нажаль не рідко не зупиняються ні перед чим . Тому варто бути обачними, й подбати про свою безпеку заздалегідь. Варто додати, що з початку року більше 150 закарпатців вже встигли подбати про своє майно, поставивши свої квартири на пульт централізованої охорони ДСО.

УДСО при УМВС України в Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com