Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Берегові 67 учасників АТО отримали земельні ділянки

8 червня 2015 р., 17:32

На черзі - ще 15

8 червня міський голова Золтан Бабяк провів традиційну нараду з усіма керівниками управлінь та відділів міської ради.

Акцентом доповіді начальника відділу економіки було питання вуличної торгівлі. Загалом вже розпочалась робота щодо урегулювання цієї проблеми в районі УСБ „Закарпаття”. Також міський голова зауважив, що потрібно більше працювати з автоперевізниками, адже з чотирьох маршрутів у місті діє лише один.

Начальник фінансового управління Ольга Андришин інформувала присутніх, що місто виконує бюджет на 147% (6,315,8 млн. грн.). Збір з акцизну у травні склав близько1 млн. гривень. За статистичними даними Берегово піднялось з 17-го на7 місце в області по рівню середньої заробітної плати. Заборгованостей по соцвиплатам наразі немає.

Загалом у Берегові, як повідомив Анатолій Поважук, станом на червень зареєстровано20 156 виборців.

В. о. начальника культури Ольга Матей інформувала, що найближчим часом готується прем’єра спільної театральної постановки „Берегсаз” за участі двох театрів міста – українського та угорського. Під час апаратної наради мер підняв питання щодо створення робочої групи з організації Дня міста. Наразі міська рада планує провести урочисте свято у вересні. У проведенні свята обіцяють допомогти і міста-побратими Берегова

В управлінні соціального захисту повідомили, що на території Берегова знаходяться103 переселенців (з них75 дорослих та28 дітей). Останнім часом знято зобліку —14 (в основному вони повернулись до рідних домівок чи виїхали за межі Закарпатської області). За субсидіями звернулися686 громадян, а425 вже її нарахували. Таку різницю Оксана Кондрич пояснює тим, що у мешканців міста виникають певні неточності з газовим господарством, водоканалом, підприємством „БерегВертікал”.

Олександрія Садварі інформувала, що за останні два тижні у Берегові було виявлено трьох дорослих жебраків. Варто зазначити, що всі вони немісцеві. За законом їх чіпати можна тільки в тому випадку, якщо вони загрожують іншим жителям міста. Також протягом останніх двох тижнів було організовано два рейди по місту щодо виявлення неповнолітніх жебраків. Начальник служби у справах дітей додала, що у Берегові є два кандидати на створення прийомної сім’ї. Загалом за цілий рік усиновлено24 дитини.

Ярослава Федур, консультант з питань учасників АТО, сповістила, що наразі у Берегові зареєстровано100 учасників АТО. З них82 подали заяви на отримання земельної ділянки.67 військових вже отримали їх, а15 ще чекають.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp