Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Шляхи вирішення транспортних та земельних проблем шукатимуть в Ужгороді

10 червня 2015 р., 14:20

Вже завтра о 13:00

У четвер, 11 червня о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання на тему «Шляхи вирішення транспортних та земельних проблем в місті Ужгороді».

Володимир Козун, директор ПАТ "Ужгородське АТП-12107" розповість про дотримання графіків маршрутних перевезень через встановлення систему GPS-спостереження на виконання резолюції громадських слухань, налагодження співпраці перевізників з громадськістю.

Сергій Мацко, керівник транспортного комітету Громадської ради Ужгородської міської ради висвітлить питання подальшої співпраці ГР при УМР та громадськості міста з перевізниками у питанні покращення якості послуг по перевезенні пасажирів, інвестування у транспортну інфраструктуру міста, розробкУ плану розвитку інфраструктури міста.

Микола Пастухов, керівник ГО «Краще життя» розповість про встановлення полімер-піщаних люків та решіток, благоустрій, робота ЖРЕРів, виділення коштів на підтримку комунальних підприємств.

Олександр Пересоляк, Голова Громадської ради Ужгородської міської ради висвітлить тему вирішення проблеми виділення земельних ділянок у порушення містобудівної документації, збереження зелених зон у місті Ужгороді, відновлення парку Перемоги.

***

Засідання відбудеться у приміщенні прес-клубу за адресою:

пл. Жупанатська, 15/4

Початок о 13.00

Запрошуються представники усіх ЗМІ.

Повідомили в Ужгородському прес-клубі


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com