Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Берегівчан просять зробити відбитки пальців

10 червня 2015 р., 20:02

Це стосується тих, хто подав заяву на шенгенську візу.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" накписав мер Берегова Золтан Баб’як:

Консульство Угорщини в м. Берегово інформує, що з 23 червня 2015 року всі заявники на шенгенську візу повинні здавати відбитки пальців. Також обов’язковою умовою на отримання документу стане цифрова фотографія.

Справа в тому, що з 23 червня в Україні запроваджують Візову інформаційну систему (ВІС), тобто систему обміну даних між державами-членами Шенгенського простору. Таким чином, полегшиться процедура ідентифікації особи на кордонах. Окрім того, це захистить заявників від крадіжки їхньої ідентичності та перешкодить шахрайству з документами і торгівлі візами.

Тож відтепер кожен заявник повинен буде особисто з’являтися у консульстві для здачі біометричних даних, а туристичні оператори не зможуть оформляти візи самостійно.

Хочу зазначити, що відбитки пальців не скануватимуть тільки у дітей до 12 років, осіб, у яких фізично не можна це зробити (інваліди) та голови держави і членів національних урядів.

Потрібно розуміти, що система віз та біометричних паспортів – це дві різні категорії, тому заявникам потрібно здавати свої біометричні дані під час оформлення обох документів!

НАГОЛОШУЮ, що консульство припинить прийом документів на тиждень, тобто з 17-го по 23-е червня.


Йончі 10.06.2015 22:25 IP: 10.105.213.194
Исе файно, а наша влада нам мозги пудрить з безвізовим перетином!!!!! Питання до всіх хто типир повірить у безвізовий перетин, я невірю і думаю ще 50 году нам Европу невідіти!!!!

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com