Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські митники не дали вивезти 16 тонн карпатської деревини

11 червня 2015 р., 13:08

Деревину залишили на складі митниці

Днями в зону митного контролю митного посту «Дякове» Закарпатської митниці ДФС у напрямку «виїзд з України» заїхав вантажний автомобіль з причепом під керуванням громадянина України, водія однієї з чернівецьких фірм. Згідно з товаросупровідними документами він переміщував з України до Сербії шпон дубовий та пилопродукцію з граба у вигляді профільованого погонажу з однаковим поперечним перерізом по всій довжині та ширині.

Декларування товару здійснювалось громадянкою України – провідним спеціалістом Волинської торгово-промислової палати.

Під час проходження митного контролю та оформлення було прийнято рішення про проведення огляду товарів. До здійснення митного контролю Закарпатською митницею ДФС було залучено експерта. Згідно висновком якого, встановлено, що фактично переміщуваний товар не відповідає заявленому, а відноситься до переліку товарів на які встановлено заходи нетарифного регулювання, для здійснення митного оформлення та експортних операцій з ними необхідно подавати Сертифікат про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів.

Громадянка України, яка здійснювала декларування не заявила за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товари, які підлягають обов'язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України. Її дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України. Наразі складено протокол, а на підставі статті 511 Митного кодексу України безпосередні предмети порушення митних правил вилучено.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com