Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Військова прокуратура Західного регіону України відтепер - у соцмережах

12 червня 2015 р., 13:15

До складу військової прокуратури, як відомо, входить і Ужгородський гарнізон

Максимально прозоро та відкрито співпрацює з громадськістю і засобами масової інформації Військова прокуратура Західного регіону України, до складу якої входять військові прокуратури Львівського, Луцького, Івано-Франківського, Рівненського, Тернопільського, Ужгородського, Хмельницького та Чернівецького гарнізонів.

Оперативно, відповідно до вимог законодавчих актів, що регулюють правовідносини у сфері інформаційної діяльності, прес-служба прокуратури регіону оперативно оприлюднює інформацію про результати роботи, які реально сприяли відновленню та зміцненню законності і правопорядку. До висвітлення життєдіяльності прокуратури активно долучаються усі ЗМІ країни та регіону. Повідомлення регулярно розташовуються журналістами прес-служби на офіційній веб-сторінці прокуратури: http://www.vpzhr.gp.gov.ua/ua/index.html, яка є складовою сайту Генеральної прокуратури України: http://www.gp.gov.ua.

Відтепер кожен користувач комунікаційних технологій отримає змогу ще більше оперативно ознайомлюватись з результатами роботи військової прокуратури регіону. А саме: отримувати новини та анонси подій на сторінках військової прокуратури Західного регіону України в мережах Facebook, Twitter та YouTube.

Перейти на представлені прокуратурою регіону сторінки в соціальних сервісах ви зможете з офіційного веб-сайту відомства або за вказаними посиланнями:

Facebook: https://www.facebook.com/prokuror.zru.viyskova?ref=aymt_homepage_panel

Twitter: https://twitter.com/hutsulyack1

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC_-YbopUubzrgpg8iTDDAeg


Прес-служба військової прокуратури Західного регіону УкраїниОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com