Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті проводитиметься інформаційна патріотична кампанія

12 червня 2015 р., 14:01

Головував на нараді в.о. Голови ОДА Михайло Рівіс

У п’ятницю, 12 червня, у Закарпатській ОДА відбулася робоча нарада під керівництвом в.о.голови ОДА Михайла Рівіса, на якій йшлося про організацію та проведення інформаційної кампанії з посилення військової дисципліни та патріотизму.

 

Участь у нараді взяли представники облвійськомату та керівники структурних підрозділів ОДА – цивільного захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

На початку зустрічі Михайло Рівіс наголосив, що життя і становище нації значною мірою залежить від патріотизму її представників, що формується з раннього дитинства через засвоєння національних цінностей. «І тому, справжні патріоти, які дійсно люблять свою Батьківщину, поважають історію свого народу, свою культуру, мову, повинні відгукнутися та стати на захист своєї держави», - акцентував Михайло Михайлович.

Тож, для чіткої організації проведення інформаційної кампанії щодо посилення військової дисципліни та патріотизму фахівці управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА розробили відповідний план заходів. У ньому передбачено висвітлювати у теле- та радіопрограмах за участі обласного військового комісара, військового прокурора, командирів військових частин, учасників АТО актуальну та різнопланову тематику. Зокрема, про самовіддане виконання бійцями військового обов’язку, передового досвіду та досягнень військових колективів зі зміцнення військової дисципліни, морально-психологічного стану бійців. Також відкрито говорити про факти притягнення до відповідальності військовослужбовців, які скоїли правопорушення та військові злочини, впровадження здорового способу життя, правопорушення та військові злочини.
Для формування правової, патріотичної свідомості військовослужбовців, а також профілактики правопорушень висвітлюватимуться відповідні заходи у військових частинах за участі представників правоохоронних установ, органів місцевого самоврядування, політичних партій, релігійних організацій, науки і культури.

Зі свого боку присутні представники обласного військового комісаріату зауважили, що краянам слід більш детально роз’яснити, що повістка - це не відправка в армію, а запрошення в військовий комісаріат для проходження певної процедури. Зокрема, уточнення облікових даних, медичний огляд, співбесіди з представниками військового комісаріату на предмет наявності підстав для отримання відстрочки від мобілізації. 

За результатами цієї процедури комісія буде приймати рішення стосовно придатності кожного громадянина України до виконання свого конституційного обов’язку
Військові офіцери також розповіли про окремі особливості оповіщення громадян, яке розпочалося у краї. Виходячи з того, яка кількість людей та яких спеціальностей потрібна, оповіщають військовозобов’язаних за місцем проживання, за місцем роботи, в транспорті та в інших місцях. У селах військовозобов’язаних можуть оповіщати і представники сільських рад. Представники міліції при необхідності також долучатимуться до оповіщення військовозобов’язаних з врученням повістки, оскільки вказана процедура не суперечить законодавству. У будь-якому випадку – саме військовий комісаріат надасть вам необхідні вказівки та рекомендації та окреслить подальший план дій.
На завершення наради в.о.голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс підкреслив: «Усі свідомі громадяни нашого краю, в першу чергу ті, хто є патріотами Української держави, в цей непростий час можуть стати на сторожі миру і спокою нашої держави, а у разі необхідності, захистити суверенітет і територіальну цілісність країни».

Прес-служба Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com