Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатців позбавили громадянства!

14 червня 2015 р., 08:37

Без угорських паспортів зазищилися двоє краян.

5-х громадян було офіційно позбавлено громадянства Угорщини. Серед і них й двох мешканців Закарпаття - з Підвиноградова та Ільниці.

Таке рішення глави держави, президента Угорщини Яноша Адера було опубліковано у Офіційному віснику в п'ятницю, 12 червня.

Йдеться про п'ятох громадян, які очевидно мали подвійне громадянство - троє з них народилися у колишній Югославії, ще двоє закарпатці - Володимир Попович (Підвиноградів, Виноградівський район) та Шандор Шпиньович (Ільниця, Іршавський район)

З яких причин цих людей позбавлено громадянства не вказується.

Глава Угорщини не надто часто підписує указ про позбавлення громадянства. Зокрема українця позбавляли угорського громадянства у 2013 році. За деякими джерелами, ця людина отримала паспорт громаянина Угорщини "обманним шляхом", тому його було анульовано.

Нагадаємо, що станом на лютий цього року за офіційною інформацією угорське громадянство отримало близько 94 000 закарпатців.

Мукачево нетОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com