Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Чубірко - про критичну ситуацію в Чопі

16 червня 2015 р., 14:20

Другий день чопівчани живуть без води

Про це голова облради Володимир Чубірко написав на своїй сторінці у "Фейсбуці":

Критична ситуація склалася в Чопі - вже другий день мешканці міста залишаються без водопостачання. Проблеми із водою, яку постачає в місто Львівська залізниця, давні. Однак в даній ситуації має місце порушення Закону України “Про питну воду та питне водопостачання” коли без офіційного попередження надавач послуг відключає від водопостачання 9-тисячне місто!

 При цьому, не йдучи на жодний контакт із міською радою, не пояснюючи ситуацію, що склалася мешканцям міста. Це неприпустимо. І не важливо, сталося це через просту халатність чи надзвичайну ситуацію. Складається враження, що представники Львівської залізниці вирішили, що саме вони є керманичами міста і самі вирішують кого і про що повідомляти, коли включати, коли відключати воду. Я вже звернувся в усі відповідні органи і, сподіваюся, до невдовзі водопостачання в місті відновлять. А в подальшому ми вдамося до всіх можливих заходів, аби в майбутньому подібна ситуація не повторилася.
Ми вже намагаємося вирішувати цю проблему. Залізниці вже пропонували передати водоканал у комунальну власність. 

Тоді б ми могли коштом європейських партнерів модернізувати підприємство і саме місто б займалося подачею водопостачання.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com