Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

СБУ оновила правила перетину лінії зіткнення

16 червня 2015 р., 20:01

Служба безпеки опублікувала оновлений тимчасовий порядок перетину лінії зіткнення.

Активісти Донбас SOS виділили головні поновлення в системі пропусків.

Зокрема, особи, які були змушені покинути своє місце проживання, щоб уникнути негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, масових проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуаціях природного і техногенного характеру, за відсутності підстав і необхідних документів, перетинають лінію дотику за рішенням керівника Координаційного Центру без дозволу. У разі загрози життю і здоров'ю дозвіл не потрібен.

Також визначені умови перетину лінії зіткнення особами, які народилися в 1998 р і пізніше і, в результаті проведення АТО, не змогли отримати паспорт громадянина України.

Вони перетинають лінію зіткнення за умови пред'явлення копії або оригіналу свідоцтва про народження або іншого документа, що підтверджує особу та дає можливість ідентифікувати людину, обов'язково з супроводжуючою особою).

Перетин лінії зіткнення на особистому автотранспорті тепер можливий при наявності технічного паспорта та документа, що підтверджує право власності на автотранспорт (або нотаріально завіреної довіреності), тобто окремий пропуск на автотранспорт більше не потрібен.

Визначено умови перетину лінії зіткнення дітьми, які народилися на неконтрольованої території після початку проведення АТО і, відповідно, не мають свідоцтва про народження.

Згідно з порядком він здійснюється за умови пред'явлення паспорта особами, у супроводі яких дитина залишає неконтрольовану територію і дозволом (пропуском).

Документи можна як і раніше подавати в пункти прийому або на КПВВ, відправляти звичайною поштою або посилати скан-копії на електронні адреси відповідних груп; у разі відправлення документів та заяви електронною поштою заявник має отримати автоматичну відповідь-підтвердження.

Відзначено, що про рішення щодо включення до реєстру (тих хто подав документи) буде повідомлятися на електронну адресу, вказану в заяві.

Водночас розширено перелік випадків, в яких можуть відмовити в дозволі на перетин лінії зіткнення.

З'являється можливість отримати письмову відмову (особисто, поштою, або на електронну скриньку): у такому рішенні має бути вказаний номер заявки на видачу дозволу, номер рішення про відмову, дата його прийняття та ПІБ посадової особи, відповідальної за таке рішення. Рішення про відмову можна оскаржити в суді.

В черговий раз задекларовано, що відповідь про дозвіл перетину лінії зіткнення буде наданий протягом 10 днів. І протягом доби в екстрених випадках безпосередньо на КПВВ за наявності підтвердних документів (документи, що підтверджують смерть або хвороба родичів), при письмовому (або усному) узгодженні з керівниками координаційного центру і координаційної групи.

У повідомленні СБУ станомна 16 червня вказуються 6 діючих коридорів для перетинання лінії зіткнення (через бойові дії вони періодично закриваються)

Стаханов-Золоте-Гірське-Лисичанськ - КПВВ "Лисичанськ";
Горлівка-Артемівськ - КПВВ "Зайцеве";
Донецьк-Курахове - КПВВ "Курахово" і КПВВ "Георгіївка";
Донецьк-Маріуполь (через Волноваху) - КПВВ "Бугас";
Новоазовськ-Красноармейськ-Талаківка-Маріуполь - КПВВ "Гнутове";
Станиця Луганська-Щастя-Новоайдар - КПВВ "Новоайдар".

Визначено перелік КПВВ на залізничних шляхах сполучення. Ними стали:

а) на дистанції колії "Родакове" - "Красний Лиман" - залізнична станція "Красний Лиман" (за КПВВ буде розгорнуто контрольний прикордонний пункт на залізничній станції "Ніркове");
б) на дистанції колії "Ясинувата" - "Красний Лиман" - залізнична станція "Костянтинівка" (за КПВВ буде розгорнуто контрольний прикордонний пункт на залізничній станції "Кривий Торець");
в) на дистанції колії "Родакове" - "Светланове" - "Лисичанськ" - залізнична станція "Переєздная";
г) на дистанції колії "Донецьк" - "Волноваха" - станція "Волноваха".


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp