Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У закарпатському музеї ювілей відзначать виставкою (ФОТО)

18 червня 2015 р., 14:02

Святкуватимуть 70 років...

20 червня виповнюється 70 років від дня заснування Закарпатського краєзнавчого музею. З нагоди ювілею музейники закладу підготували святкову програму заходів, що проходитимуть на території музею вже цієї п’ятниці, 19 червня.

 

В урочистому зібранні, яке розпочнеться о 12.00, візьмуть участь директори музеїв із кількох областей України та зі Словаччини, Угорщини, Польщі й Румунії, а також Генеральні консули країн-сусідок, керівники краю та численні представники творчої інтелігенції Закарпаття.

Після виступів учасників, представники влади нагородять співробітників музею грамотами за вагомий внесок у розвиток музейної справи в області.

Неоціненний внесок у поступ музейництва на теренах Закарпаття свого часу здійснив видатний історик та етнограф Тиводар Легоцький (1830-1915), ювілейні дати від дня народження та дня пам’яті якого відзначатимуть цьогоріч восени. Саме тому, за словами директора Закарпатського краєзнавчого музею Василя Шеби, колектив закладу та музеєзнавці краю звернулись до обласної ради з проханням присвоїти музею ім’я Тиводара Легоцького.

Вшанують основоположника музейництва на Закарпатті і в рамках святкування 70-річчя музею. О 13.30 відбудеться відкриття нової експозиції відділу історії «Погано бути чужинцем у власній батьківщині», що присвячена видатній постаті Тиводара Легоцького і почасти складається з експонатів його приватної добірки.

На завершення, для гостів свята проведуть екскурсію музеєм.

Управління культури Закарпатської ОДА


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com