Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Про співпрацю закарпатських та німецьких екологів

19 червня 2015 р., 20:30

Зустріч партнерів відбулася нещодавно

Нещодавно, у Всесвітній день охорони навколишнього середовища, в місті Рахів Карпатський біосферний заповідник разом із німецьким університетом сталого розвитку (м.Еберсвальде) та румунським природним парком «Гори Марамуреш» провели за участі представників органів місцевого самоврядування, лісогосподарських підприємств, національних природних парків, що прилягають до українсько-румунського державного кордону, великої групи студентів із Німеччини, Великобританії, США, Пакистану, Бангладеш, Туреччини та інших країн, що навчаються в німецькому університеті сталого розвитку, міжнародний круглий стіл «Проблеми створення та функціонування транскордонних біосферних резерватів на прикладі проектованого українсько-румунського транскордонного біосферного резервату в Марамороських горах».

Відкриваючи засідання круглого столу, заступник директора Карпатського біосферного заповідника, доктор біологічних наук професор Федір Гамор, наголосив, що відповідно до оприлюдненого цими днями звіту Фонду глобальних проблем, серед 10 найсерйозніших загроз людству, які можуть його спіткати уже найближчим часом, на першому місці можливих глобальних катастроф стоїть екологічний крах. Найбільш вразливими в такому контексті є гірські території. Навколо цієї тематики відбулася широка дискусія.У цей день за участі науковців Карпатського біосферного заповідника пройшла також студентська наукова конференція. А з нагоди десятиріччя підписання угоди про співпрацю між німецьким університетом сталого розвитку та Карпатським біосферним заповідником у супроводі самодіяльного народного оркестру гуцульських інструментів Рахівського районного будинку культури пройшов урочистий вечір інтернаціональної дружби.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com