Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Ще один закарпатець став Народним героєм України

25 червня 2015 р., 16:03

Нагорода стала справжньою несподіванкою для отця Івана

Військового капелана з Виноградівщини о. Івана Ісайовича нагородили орденом «Народний герой України». На вручення цієї найвищої недержавної нагороди, яке відбулося цими днями у Львові, він приїхав, повертаючись з АТО. Тут на Закарпатті з відзнакою та поверненням його в першу чергу привітали сестри св. Йосифа та діти сиротинця в селищі Королево, якими опікується отець.

Кореспонденту «Голосу Карпат» священик зізнався, для нього нагорода стала справжньою несподіванкою. Розповідає, вже на самому врученні дізнався, що подали його на цю нагороду офіцери Львівської Академії сухопутних військ, Департамент по праці з особовим складом та волонтери «Львівський лицар».

− Коли народ, волонтери і офіцери бажають, щоб я цю нагороду мав, для мене їхня увага є найбільшою нагородою... Дуже важко було дивитися, коли нагороди отримували батьки або жінка-вдова, бо син чи чоловік загинув. Але це були непросто сльози по втраті… Коли мама приймала цю нагороду, дякувала Богу за такого сина, казала: я знаю, він сам пішов на це, він хотів бачити Незалежність і я вірю, що ми далі будемо боротися… Як громадянам – їм можна позаздрити, − зауважив він.

Загалом у зоні АТО капелан з перервами перебував близько восьми місяців. Цього разу йому довелося побувати у Сартані, Широкіному, Артемівську, Донецької області. З собою він привіз прапор з підписами бійців з Вилка, Сасова, Чопу тощо. Священику його подарували закарпатські прикордонники.

Довідка:

Нагородження цим орденом започаткували українські волонтери. Вони спільно з військовими відзначають тих, хто виявив найбільшу мужність в АТО. Волонтерів, медиків, військових і священиків, обирають народним голосуванням.

На виготовлення нагород небайдужі віддавали свої прикраси, столові набори, цінні і ексклюзивні речі. Сама ж нагорода для бійців – тризуб з червоно-чорною стрічкою на колодці, для волонтерів та медиків – жовто-блакитна стрічка на колодці зі срібним тризубом. Також до нього додається монета – «Небесна сотня» і картка Глобус банку.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp