Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські надзвичайники навели лад у "державі" (ФОТО)

12 квітня 2014 р., 12:59

Не чекаючи Дня довкілля, який традиційно відзначається третьої суботи квітня, колектив закарпатських рятувальників провів сьогодні, 12 квітня, весняну толоку.

Така весняна передвеликодня толока уже стала традиційною для Управління ДСНС України у Закарпатській області, а участь у природоохоронних заходах – справою звичною для кожного працівника служби «101».

 У «суботнику» взяли участь всі підрозділи Управління ДСНС України у Закарпатській області, а це майже півтори тисячі осіб. Працівники долучили до загального прибирання не тільки своїх родичів, а й друзів. Спільною працею дружній колектив рятувальників впорядкував територію загальною площею понад 14 га, де було висаджено 250 плодово-ягідних дерев та різноманітних кущів. Також працівники Управління провели «генеральне» прибирання кабінетів та очистку прилеглої території; обрізали та побілили дерева.

{g} 

Не забули рятувальники й про оновлення пам'ятника ліквідаторам Чорнобильської АС, його було пофарбовано та облаштовано. Крім того, пожежники додатково оглянули та привели до належного вигляду пожежну техніку та обладнання.

Керівництво Управління ДСНС на чолі з начальником Управління Мирославом Щербеєм також долучились до загального прибирання. 

«Відрадно, що з кожним днем до заходів з впорядкування долучається все більше жителів краю. Спільними зусиллями звершується добра й благородна справа – зробити Закарпаття найкращим та найзеленішим. У цей день заходи, спрямовані на збереження навколишнього середовища, набувають масового характеру. Простіше: ми наводимо порядок і чистоту не лише в окремій організації чи місті, районі, селі, області, а в нашому спільному домі – єдиній державі Україна. Важливо наголосити, що такі заходи є не лише певною трудотерапією, а й прикладом суспільно-корисної діяльності, способом спілкування та допомоги один одному», – зазначив начальник У ДСНС України у Закарпатській області Мирослав Щербей. 
У ДСНС України у Закарпатській області

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp