Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

“Бездоганні” санітарні умови в туалеті ужгородського автовокзалу (Відео)

25 червня 2015 р., 20:32

Жахливі умови у вбиральні автовокзалу - неповага до пасажирів та працівників

Журналісти навідались до начальника Ужгородського автовокзалу – Мкртумяна Ваграма, за поясненням: “Чому туалет знаходиться в таких жахливих умовах?”

Як і очікувалось, на це питання журналісти отримали відповідь у формі “Це не санкціонована зйомка”, хоча коли Сусол Андрій – головний редактор інформ-агенства "Chyn info" запитував про очевидні речі, начальник охоче відповідав, зокрема посилаючись на завчений закон “Про перевезення пасажирів”.

“Жахливі умови в Ужгородському туалеті Автовокзалу є неприпустимими для міста, яке граничить з двома Європейськими державами. Вокзал – це перші двері які відкривають гості міста. І якщо санітарні умови не покращать, то мабуть варто подумати над тим, щоб вокзал знову повернули у комунальну власність міста”.Нагадаємо, що вокзал – це Відкрите Акціонерне Товариство “ЗакарпатАвтоТранс” і знаходиться не у власності держави, а голова правління – Кречко Й.В. колишній працівник чопської митниці.

Далі буде…


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp