Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатські митники зруйнували плани контрабандиста (ФОТО)

4 липня 2015 р., 11:36

Українець в наслідку лишився без авто

Вже в друге третього числа – 2014 року 3 листопада, а цього року 3 липня громадянин України намагався контрабандою перемістити цигарки через кордон, але довести справу до кінця йому завадили працівники Закарпатської митниці ДФС. Так, вчора, в зону митного контролю пункту пропуску «Вилок» Закарпатської митниці ДФС, на смугу «зелений коридор» заїхав «VW Passat», реєстраційний номер Угорщини, під керуванням громадянина України. Для митного контролю водій подав паспорт громадянина України та реєстраційний документ на транспортний засіб.

 

Враховуючи результати аналізу ризиків транспортний засіб було виведено з «зеленого коридору» в «червоний коридор» для проведення поглибленого огляду.

Перед початком проведення поглибленого огляду митники опитали українця, чи не перевозить він товарів та предметів заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю. Громадин зазначив, що нічого з вище переліченого в нього нема і ніяких протизаконних дій він не здійснює.

При проведенні поглибленого митного огляду транспортного засобу та особистих речей водія було виявлено незаявлені під час усного опитування, приховані від митного контролю цигарки іноземного виробництва із акцизними марками Російської Федерації у загальній кількості 654 пачки «Marlboro lights». Вони знаходилися у спеціально виготовлених тайниках. Також знайшли працівники митниці і 190 пачок «Marlboro touch less smell» з фільтром в твердій упаковці із акцизними марками України в запасному колесі.


Громадянин України пояснив, що тютюнові вироби придбав з метою перепродажу їх в Угорщині, приховав їх в транспортному засобі самостійно. Також повідомив, що раніше притягався до відповідальності за порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України.

Цей факт підтвердився інформацією із ЄАІС ДМСУ, зокрема, було зазначено, що 3 листопада 2014 року цей громадянин був притягнутий до відповідальності за вище згаданою статтею.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ, що утруднюють їх виявлення. Ці дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 2 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних вилучено товари – безпосередні предмети порушення митних правил (цигарки) та транспортні засоби зі спеціально виготовленими сховищами (автомобіль).

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській областіОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp