Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Право на золоту та срібну медалі підтвердили 70% випускників

14 липня 2015 р., 16:46

Такі дані оприлюднили у прес-центрі ОДА.

Цьогоріч у зовнішньому незалежному оцінюванні взяли участь 10 614 осіб, із них 8 962 – цьогорічні випускники.

«Загалом в області складали ЗНО з наступних предметів: української мови та літератури, іноземної мови (французької, німецької, іспанської, англійської, російської), математики, біології, історії України, фізики, географії та хімії, - поінформував посадовець. - За порушення процедури - наявність мобільних телефонів під час складання тестів - відсторонено 23 особи, 18 з яких під час тестів з української мови і літератури».

Михайло Мотильчак ознайомив журналістів і з окремими результатами ЗНО на Закарпатті. За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, область отримала 25 сертифікатів із найвищими 200 балами. Крім того, 514 закарпатців отримали бали з української мови та літератури високого рівня, 3896 – початкового.

«Найкращі результати, зокрема в м. Ужгород. Тут 19% одинадцятикласників досягли високого рівня. У м. Мукачево – майже 16%, у м. Хуст - понад 17%, у Великоберезнянському районі – більше 13%», - зазначив Михайло Андрійович.

Також головний освітянин краю повідомив, як медалісти області підтвердили свої знання, навівши конкретні цифри. За його словами, претендентів на нагородження Золотою та Срібною медалями на Закарпатті було 567 осіб. За результатами державної підсумкової атестації (ЗНО з української мови та літератури) підтвердили свої результати 400 претендентів на медалі - 70,5%. Зокрема, в м. Ужгород – 86%, м. Мукачево – 82%, Великоберезнянський район – 87%, Мукачівський район – 92%, Виноградівський район – 81%, Перечинський район – 100%, Свалявський район – 81%, м. Хуст – 80% та м.Чоп – 100%.
«У той же час у Берегівському районі тільки 16% від усієї кількості претендентів на нагородження медаллю підтвердили свої високі знання за результатами ДПА з української мови та літератури у формі зовнішнього незалежного оцінювання, в Іршавському районі – 48%, у Рахівському – 43%», - повідомив директор департаменту освіти ОДА. Прес-центр Закарпатської ОДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com