Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатці розповіли про свої проблеми Михайлові Рівісу

15 липня 2015 р., 08:21

Прийом відбувся вчора, 14 липня

В адмінбудівлі Закарпатської ОДА, у вівторок, 14 липня, відбувся прийом громадян, який провів заступник голови облдержадміністрації Михайло Рівіс.
На прийомі у посадовця побували мешканці обласного центру, Ужгородського району та м. Берегово. Серед авторів звернень переважають найменш захищені категорії – інваліди та пенсіонери, які потребують особливої уваги з боку органів державної влади щодо задоволення їх повсякденних запитів та життєвих проблем. Закарпатці зверталися за матеріальною допомогою, також їх турбувало вирішення земельних питань та працевлаштування.

Зокрема, ужгородка - інвалід 2-ї групи просила матеріальної допомоги на лікування доньки-інваліда. Родина перебуває у скрутній ситуації, оскільки їм доводиться виживати за рахунок двох пенсій. Життєво необхідні ліки для невиліковно-хворої доньки-інваліда, якими раніше забезпечувала держава, сім’я не отримує з початку року, як і безкоштовні рецепти на таблетки в міській поліклініці. Придбати ж всі необхідні медичні препарати родина не в змозі, оскільки вони дуже високовартісні. Від міської влади жінка допомогу не отримала, отже звернулася до обласної. Відтак, Михайло Рівіс підписав заяву на надання матеріальної допомоги.

Мешканці с. Тарнівці, що на Ужгородщині, прийшли на прийом з колективним зверненням щодо відведення землі на облаштування польової дороги. Без рішення сільської ради це питання вирішити неможливо, а сільська рада, зі слів селян, не йде назустріч заявників. Заступник керівника краю дав роз’яснення з цього питання та порекомендував звернутися за консультацією в управління Держземагенства у Закарпатській області та в Ужгородську РДА.
Просив допомогти з працевлаштуванням під час прийому мешканець Ужгорода, який є абсолютно сліпим. 

Молодий юрист закінчив на відмінно Ужгородський Національний університет, навчався на державному замовленні, але після завершення вишу направлення на роботу інвалід не отримав. Чоловік проходив стажування в обласному управлінні юстиції, однак там його не працевлаштували. Заступник голови ОДА направив заяву на розгляд в головне територіальне управління юстиції, а також в обласний центр зайнятості.
За підсумками розгляду заступник голови ОДА Михайло Рівіс запевнив, що усі проблемні питання, з якими сьогодні звернулися громадяни, перебувають під особистим контролем обласної влади і будуть вирішені. Відтак, він надав відповідні розпорядження та доручення структурним підрозділам облдержадміністрації.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Вдячний читач 15.07.2015 10:25 IP: 4.70.43.195
Шановні, ну що за тема статті? Закарпатці розповіли Рівсу про "свої" що? Про свої причандали, успіхи, досягнення чи може про свої проблеми?
Вдячний читач 15.07.2015 08:42 IP: 4.70.43.195
подвійний фейспалм.. ніякої поваги до читачів та до себе самих.. в заголовку статті "ЗПЕПОРТЦІ".. може варта б найняти редактора/коректора?

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp