Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Прихильники Андрія Любки матимуть що робити вечорами

17 липня 2015 р., 12:01

Читатимуть нову книгу писменника

З'явитися у продажі вона має на початку серпня і називатиметься "Карбід".

Як ексклюзивно розповів сам Андрій в коментарі Mukachevo.net, у книзі є цілий розділ про контрабандиста, образ якого запозичений від одного з учасників стрілянини в Мукачеві Романа Стойки. Герой книги, як і реальний персонаж свого часу, займається переправлення контрабанди в ЄС за допомогою дельтаплану, і за це він має прізвисько Ікар.

Головний же герой книги на ім’я Карбід риє тунель до ЄС, і в цьому йому допомагає Ікар.

– Можна сказати, що життя дало мені копняка під зад. Бо я два роки збирав фактаж для книги про контрабанду, дописав її нарешті в травні, потім тривало редагування й оформлення, і вона могла вже бути в продажу, але я наполіг, щоб книжка вийшла саме не раніше серпня. Бо останній розділ відбувається у вигаданому закарпатському місті Ведмедеві саме на День Незалежності, 24 серпня, тож таким чином перші читачі мали б змогу заключний розділ читати якраз в день, коли й відбуваються події. Ех, життя мене випередило. У ці дні книжка йшла б, як холодне пиво! – ексклюзивно прокоментував написання та презентацію книги Андрій Любка.


Він також поділився з нами фрагментом написаної книги – монолог міського голови Ведмедова Золтана Бартока:

– Як же важко все-таки працювати з дебілами, втомлено й дещо розчаровано повторив мер. Не знаю, чого ти там учиш наших дітей, але розуму у тебе самого – кіт наплакав. Звідки ти взяв, що закарпатцям хочеться, щоб відкрили кордони? Так, ми живемо в області, яка має кордони з чотирма державами. Так, ми століттями живемо тут між Сходом і Заходом, на перехресті культур, я повторюю це з виступу у виступ. Так, ми найзахідніша область України. Погоджуюся, українці вийшли на Євромайдан за Європу, за право також бути європейцями, у тому числі мати право вільного пересування. Нагадаю, якщо хтось забув, що я хоч і був посадовою особою, хоч і був членом Партії регіонів, але майже одразу підтримав Євромайдан – у середині лютого. А на початку березня зробив про це й офіційну заяву. 

Так що я – думаю, тут ніхто не зможе заперечити – був в авангарді революції, у перших рядах. Але! Треба ж розуміти: якщо Україні й вигідна євроінтеґрація, то для нас, закарпатців, це – смерть. Без кордонів ми всі тут пропадемо. Хай нас вважають другим сортом, аби лише були кордони! Чим побільше кордонів! Бо там, де є кордон, там завжди є контрабанда. А контрабанда – це Біблія, Тора і Коран закарпатців. Думаєш чому, Тисе, закарпатці, хоч і живуть у найзахіднішій області України, на всіх виборах голосували за проросійську Партію Регіонів і Януковича? Бо вони говорили про єдність із Росією, а це автоматично означає проблеми з Європою, тобто передбачає існування тут кордонів. Повір, що наші священики правитимуть служби в храмах, молячись, щоб не дай Боже не скасували кордони. Бо якщо їх знімуть, то зникне й сенс контрабанди, а ми всі тут з голоду повизидихаємо. Бо чим тут ще займатися? Піде закарпатець працювати на фабрику чи завод? Ніколи. Нам потрібні кордони і, якщо буде треба, то я за свої гроші збудую бодай кілометр кордону і сам його пильнуватиму!

Анотація книги:

Події пригодницького роману «Карбід» розгортаються впродовж паркого й тривожного літа 2015 року, коли у вигаданому містечку Ведмедів група ентузіастів вирішує збудувати Фонтан Єдності з Європою. Навіщо їм фонтан, чому за ними в’язниця плаче і за скільки в Україні можна придбати людську нирку ? про все це автор пише з гумором і добірним песимізмом. У цій книжці є сливовиця, рибалки, гробар, сімнадцять розділів, спокуслива й хтива жінка, кілька вбивць, корумпований мер, геніальна ідея, Тиса і безнадія. Натомість у ній немає шенгенських віз, відповідей на всі запитання, кулінарних рецептів і порад, як розбагатіти. Для найширшого кола читачів.

Mukachevo.netОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com