Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Більше сотні працівників ДСО охороняли пункти тестування на Закарпатті

24 липня 2015 р., 13:05

Підсумки ЗНО від служби охорони

Починаючи з 24 квітня в Закарпатській області та по всій Україні випускники шкіл проходили зовнішня незалежне оцінювання якості освіти.

Вже кілька років поспіль Департаментом Державної служби охорони ініційовано запровадження ряду заходів, спрямованих на посилення охорони в пунктах, у яких проходить тестування ЗНО. Цей рік не став виключенням, тому вирішальний крок в житті кожного випускника відбувався під пильним наглядом міліціонерів охорони.

- У ході підготовки до проведення незалежного оцінювання фахівці ДСО, спільно з іншими представниками правоохоронних органів, провели ряд заходів: посилення охорони в пунктах тестування, доставка до пунктів тестування та в зворотному напрямку матеріального забезпечення, унеможливлення потрапляння до пунктів проведення ЗНО небезпечних предметів та речовин, заборонених під час тестування, - розповідає командир роти міліції охорони УДСО при УМВС України в Закарпатській області Василь Тимощук.

Під час проведення ЗНО охорону громадського порядку у 114 пунктах незалежного оцінювання забезпечували більше 100 працівників ДСО. Одна з основних задач працівників ДСО – недопущення пронесення випускниками до пунктів тестування засобів технічної фіксації, обробки та зчитування інформації. Для цього працівники ДСО були забезпечені технічними засобами контролю.

– Кожен охоронець мав у наявності металодетектор, з допомогою якого випускники були перевірені. Підбиваючи підсумки проходження ЗНО, можу сказати, що під час проведення тестування фото-, відеоапаратура, пристрої для зчитування інформації тощо були виявлені у 10 учасників тестування. Учнів, які намагалися порушити правила проходження тестування, працівники українського центру якості освіти відсторонили від проходження зовнішнього незалежного тестування, - повідомив Василь Тимощук.

До слова, працівники правоохоронних органів розробили схему оперативного інформування силових та інших структур на випадок виникнення надзвичайних ситуацій під час проведення ЗНО, але, на щастя, держохоронцями у вказаний період не було допущено вчинення протиправних дій.

УДСО при УМВС України
в Закарпатській областіОстанні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp