Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

На Закарпатті експерти намагаються заглянути в минуле

25 липня 2015 р., 18:30

Днями відбулося засідання на цю тему

Днями в облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2020 року та плану заходів з її реалізації. У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів обл­держадміністрації, громадськості, науковці та експерт проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Василь Кашевський.Під час засідання директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Михайло Ківкович зазначив, що у березні поточного року обласна рада затвердила Регіональну стратегію розвитку Закарпатської області на період до 2020 року. Її реалізація здійснюватиметься у два етапи: перший – 2015—2017 роки та другий – 2018—2020 рр.

З цією метою в області розробляється план заходів з реалізації стратегії на 2015—2017 роки, який складатиметься з переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку.Також посадовець відзначив, що для надання методичних рекомендацій щодо відбору проектних пропозицій для включення їх до плану заходів з реалізації стратегії розвитку області запрошено Василя Кашевського, який розповів присутнім про планування діяльності робочої групи та зазначив основні критерії відбору проектних ідей. 

Крім того, експерт поінформував, що проектні ідеї повинні нести ефект розвитку – сприяти створенню нових робочих місць, залученню інвесторів та являти стратегічну користь для Закарпатської області.Розроблення плану заходів з реалізації першого етапу стратегії розвитку області у 2015—2017 роках планується завершити у серпні поточного року та подати на розгляд сесії обласної ради,інформує департамент економічного розвитку та торгівлі ОДА.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com