Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Мешканців Кам’яниці вчили безпечно жити (Фото)

28 липня 2015 р., 16:22

Заодно і будинки обстежели і перевірили безпеку

18 липня рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектора с. Кам’яниця Ужгородського району. Такий захід спрямований на привернення привернення уваги мешканців населеного пункту до правил пожежної та особистої безпеки. До участі у відпрацюванні також долучилися працівники сільської ради, депутатський корпус, соціальні працівники, правоохоронці та представники мас-медіа.

Розпочалося відпрацювання із короткої наради, де начальник Ужгородського міськрайвідділу Управління ДСНС України у Закарпатській області Віталій Ільницький ознайомив присутніх з оперативною пожежною обстановкою в районі та області загалом; основними причинами через які виникає вогняне лихо. Також довів до присутніх основні вимоги пожежної безпеки в побуті. А виконуюча обов’язки голови сільської ради Орися Ковальчук повідомила, що в населеному пункті проживає 20 багатодітних родин, 26 громадян похилого віку, 5 неблагонадійних сімей та один безхатченко. Саме на ці категорії громадян було звернуто особливу увагу, адже, за статистикою, найчастіше вогняне лихо навідується саме в такі помешкання.

{g}

Практичний етап профілактичної роботи розпочався з відвідин закинутого будинку, де вже тривалий час проживає місцевий безхатько. До слова, дане помешкання з його вини вже раз горіло. З чоловіком провели відповідну роз’яснювальну бесіду щодо недопущення пожежі в будинку та вручили пам’ятку «Як уберегтися від пожеж».

Далі розпочався подворовий обхід громадян, у ході якого мешканцям розказували про правила пожежної безпеки; з дозволу власників здійснювалося обстеження житлових будинків тощо. Також кожному господарю вручалися пам’ятки щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті та при знаходженні вибухонебезпечних предметів, а також дії за сигналами оповіщення.
Загалом було обстежено 84 дворогосподарства.

Не оминули увагою й працівників держустанов с. Кам’яниця. З ними провели бесіду з питань дотримання правил пожежної безпеки у побуті та на робочому місці.

На завершення акції місцеві мешканці мали можливість ознайомитися з можливостями пожежно-рятувального автомобіля, який використовується для гасіння пожеж та ліквідації аварій.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com