Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Деталі виставки митців в Ужгороді

6 серпня 2015 р., 14:20

Художники Закарпаття та Львова представлять свою творчість

Галерея Ілько спільно з VOTO art-cafe представляє масштабний мистецький проект - виставку художників Західної України VOTO 2015.

VOTO 2015 – це особливий проект, котрий об'єднує різне: стилі, жанри, теми і техніки. А спільним є те, що в єдиній виставці зійдуться талановиті особистості, котрі протягом першого року життя кав'ярні-галереї експонувалися у VOTO art-cafe та ділилися своєю творчістю з його відвідувачами, наближаючи мистецтво до людей.

Перша така виставка налічуватиме понад сотню робіт. Свої твори представлять молоді і знані художники Закарпаття та Львова: Людмила Корж-Радько, Наталія Борецька-Грабар і Ярослав Борецький, Лідія Астахова, Іванка та Олександр Войтовичі, Борис Кузьма, Едуард Приходько, Наталія Кікоть, Юрій Дикун, Надія і Іван Дідики, Руслан та Емма Тремби, Тарас Данилич, Станіслав Туріна, Володимир Павлишин, Олена Кондратюк. Експонуватимуться у рамках проекту також твори видатного закарпатського митця – Гаврила Глюка.

Паралельно з виставкою триватиме і новий проект Руслана Тремби (БУТИ ПРИСУТНІМ) за підтримки VOTO art-cafe. Він розпочнеться одночасно у галереї Ілько та VOTO art-cafe та представить авторські інсталяції цікавого художника, який пропонує власне бачення споглядання світу як мистецтва.


Відкриття виставки VOTO 2015 відбудеться 6 серпня у галереї Ілько (м. Ужгород, вул. Кошицька, 28) о 18.00.

Запрошуємо разом з нами відчути, що мистецтво – поруч, та будемо раді вашій участі у святі.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com