Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпатця зобов’язали звільнити землю і знести свої навіси

7 серпня 2015 р., 13:37

Чоловік самовільно зайняв земельну ділянку у Сваляві

Виноградівський районний суд підтримав позицію прокуратури Виноградівського району та зобов’язав місцевого мешканця за власний рахунок знести встановлені виробничі навіси на самовільно захопленій земельній ділянці вартістю, згідно нормативно грошової оцінки, близько 670 тис грн.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Закарпатської області.

Як повідомив прокурор Виноградівського району Юрій Беламут, в судовому засіданні прокуратурою доведено, що Виноградівська міськрада не видавала жодного дозволу на проведення вказаного будівництва чи надання в користування земельної ділянки для будівництва.Крім того, підтверджено, що чоловік, сплативши накладені на нього Державною інспекцією сільського господарства у Закарпатській області штрафи та нараховану шкоду в розмірі понад 12 тис грн., не виконав припис інспектора в частині звільнення самовільно зайнятої ділянки та знесення встановлених навісів.

Відтак, суд зобов’язав чоловіка звільнити земельну ділянку у Виноградові площею 0,1605 га та знести за власний рахунок самовільно встановлені виробничі навіси.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com