Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття: Небезпечні вантажі - під прицілом ДАІвців

8 серпня 2015 р., 12:03

Перевірки триватимуть майже весь серпень

На Закарпатті, як і по всій державі, з 5 по 30 серпня проводиться комплекс цільових заходів «Небезпечний вантаж», спрямованих на дотримання суб’єктами перевезення небезпечних вантажів нормативних вимог.

Ці заходи проводяться в області з метою посилення контролю за безпекою дорожнього перевезення небезпечних вантажів, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень та додержанням законодавства у цій сфері.


Під час проведення заходу посилюється контроль з боку інспекторського складу за транспортними засобами, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів та наявністю у водіїв необхідних документів. А саме: свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів, свідоцтва ДОПНВ про підготовку водіїв, письмові інструкції на випадок аварії чи надзвичайної ситуації, договір обов’язкового страхування відповідальності суб’єктів перевезення небезпечних вантажів, погодження дорожнього перевезення вантажів підвищеної небезпеки, видане Державтоінспекцією, відповідна комплектація транспортного засобу та технічна справність автомобіля.

Інформація УДАІ УМВС України в Закарпатській області
Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com