Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття провалює шосту хвилю мобілізації

11 серпня 2015 р., 08:50

Гірше справи тільки на Франківщині

На сьогодні Закарпатська область виконала план 6-ї хвилі мобілізації на 27 відсотків. Це передостанній показник по Україні, нижче тільки Івано-Франківська область — 25 відсотків.

У розрізі окремих територіальних одиниць найгірше справи на Воловеччині (4%), Виноградівщині (10%) та Тячівщині (13%). Найкращі в м.Берегово — 88% (при тому, що попередню, 5-ту хвилю мобілізації, це місто виконало з найменшим по області показником), Перечинському (65%) та Великоберезнянському районах (50%).

Щодо міст обласного значення, то Ужгород виконав план із мобілізації на 35%, Мукачево – на 38%, Хуст – на 17%, Чоп – на 27%.

– Головні причини таких низьких показників дві, — коментує наведені цифри керівник області Геннадій Москаль. – Перша – безвладдя в районах, друга – наближення місцевих виборів, через які сільські, селищні та міські голови не хочуть займатися мобілізацією, щоб не налаштувати проти себе електорат. Першу причину ми фактично усунули – в більшості районів призначені голови РДА. А щодо другої, то найближчим часом я особисто зустрічатимуся з сільськими головами по окремих районах і нагадаю їм, що вибори виборами, але за саботаж мобілізації передбачена відповідальність. Більшу частину Конституції складають права громадян України, там є всього кілька обов’язків. Один із них – це захист Батьківщини.

Офіційний сайт Геннадія МоскаляГалина 11.08.2015 13:53 IP: 177.179.118.46
тілки зараз згадали про чоловіків, коли потрібно йти помирати, а наші чоловіки вже роками поневіряются по закордонах, щоб хоч якос утримувати свої сім"ї і нікого це не бентежило, а скілки сімей розпадаєтся не витримуючи розлук. Депутати швиденко прийняли закон, що їх не можно мобілізувати, а чого їх в залі постійно не має фізично по 100-120 чоловік, от по 100 чоловік і мобілізуйте кожні три місяці, а то вони в робочий час по курортах шастают бо гроші мают, а нам простим смертним із пенсії 949 грн. і на ліки не вистачає.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com