Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В ужгородському скансені -- виставка, присвячена реставрації (Фото)

4 вересня 2015 р., 11:48

Виставка триватиме три тижні

Підходить до завершення Міжнародний грантовий проект «Проривна культура – європейські цінності та спільне майбутнє, що був запроваджений у рамках реалізації Міжнародної програми транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2007-2013.

Закарпатський музей народної архітектури та побуту бере участь у проекті у ролі партнера Повітового музею Сату Маре (Румунія).

{g}

Одним із останніх заходів, реалізованих в рамках проекту, стала виставка «Реставрована спадщина – збережена спадщина». Вона була відкрита у виставкових залах ужгородського скансену 1 вересня 2015 р. й діятиме протягом трьох тижнів. Виставку підготували наукові співробітники Повітового музею Сату Маре Адела Добреску та Марія Лобонц-Пушкаш. Вона презентує досвід Повітового музею Сату Маре у реставрації та консервації археологічного текстилю, кераміки та ікон. Тут представлені сучасні методи та технології, які застосовуються реставраторами Румунії.

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com