Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

ЦВК сформувала склад 640 тервиборчкомів

6 вересня 2015 р., 21:50

Центральна виборча комісія сформувала склад 640 територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії у неділю, 6 вересня, повідомляє прес-служба ЦВК.

"Комісія сформувала склад 640 обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рішення було прийнято після розгляду подань щодо кандидатур до складу відповідних територіальних виборчих комісій місцевих організацій політичних партій, представлених у парламенты, кандидатури від яких до складу ТВК включаються обов'язково. А також - подань зареєстрованих у встановленому законом порядку у відповідній адміністративно-територіальній одиниці місцевих організацій політичних партій, кандидатури від яких до складу територіальних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Центральною виборчою комісією 5 вересня 2015 року, та подання Голови ЦВК, враховуючи, що інші кандидатури до складу цих комісій є відхиленими.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com