Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Кількох членів Закарпатської обласної виборчої комісії довелося переконувати скласти присягу

9 вересня 2015 р., 14:34

Засідання відбулося 8 вересня.

У Мукачівській районній виборчій комісії Закарпатської області порушили терміни початку роботи – 8 вересня. Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, учора перше засідання не відбулося, бо голова не скликав членів.

Згідно з вимогами частини 3 статті 20 Закону України «Про місцеві вибори», засідання територіальної виборчої комісії голова повинен скликати не пізніш як на другий день після її утворення. Оскільки Центральна виборча комісія затвердила склад територіальних виборчих комісій у неділю, 6 вересня, кінцевий термін початку їх роботи – вівторок, 8 вересня.

На першому засіданні члени комісій повинні скласти присягу, визначити, хто працюватиме на платній основі та вирішити організаційні питання.

Як пояснив ОПОРІ голова районної виборчої комісії Микола Доля, який висунутий за квотою «Народного Фронту», йому не вручили постанову ЦВК про створення і склад комісії, тому він засідання і не скликав.

Водночас голова комісії повідомив, що скликає засідання на сьогодні, 9 вересня, на 15 годину і він про це телефоном поінформував членів виборчої комісії.

Учора, 8 вересня, вчасно розпочала роботу Закарпатська обласна виборча комісія. Деяких її членів на першому засіданні довелося переконувати у необхідності складення присяги.

Як повідомляє спостерігач ОПОРИ, на перше засідання цієї комісії прийшло її усі 18 членів. Однак на самому початку двоє членів публічно повідомили, що їм не варто складати присягу, оскільки їх невдовзі замінять іншими людьми. Мова йде про представника місцевої організації Політичної партії «Нова політика» та представницю місцевої організації партії "Блок Дарта Вейдера» Остання запросила на засідання сторонню особу, яка, нібито, повинна працювати у комісії замість неї.

Втім, оскільки офіційних повідомлень про заміну членів комісії не було, сторонню особу попросили покинути засідання, а двох членів таки переконали скласти присягу і працювати допоки не буде офіційних рішень про їх заміну.

За інформацією Громадянської мережі ОПОРА, інші територіальні виборчі комісії на території Закарпатської області 08 вересня зуміли розпочати свою роботу, таким чином дотрималися вимог Закону.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com