Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

До уваги закарпатських пивоварів

10 вересня 2015 р., 19:31

Звіти потрібно подавати за двома формами

Законом України від 28 грудня 2014 року №71-VIII пиво віднесено до алкогольних напоїв. Статтею 16 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» встановлено, що суб'єкти господарювання, які отримали передбачені цим Законом ліцензії, подають до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати такі ліцензії, щомісяця до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за формою, встановленою цим органом.

З огляду на це, суб’єкти господарювання-виробники пива також повинні подавати такі звіти.

Наказом ДПА від 13 жовтня 2005 року №449 «Про затвердження форм звітів щодо обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів та інструкцій щодо їх заповнення» затверджена форма звіту №2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв».

Оскільки, в додатку до наказу в кодах продукції не передбачено пиво як вид продукції, слід зазначати пиво кодом 55 з приміткою в графі 17 «пиво».

Також необхідно відображати обсяги придбання та реалізації пива у звітах №1-ОА, наказ ДПА від 27.04.2006 №228 «Про затвердження Форм звітів щодо придбання та реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів та інструкцій щодо їх заповнення», кодом 9 (інша продукція, яка не ввійшла до кодів 1-8) з приміткою в графі 13 «пиво».


Відділ комунікацій Головного управління  ДФС у Закарпатській області


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp