Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Чому до закарпатської поліції пропускають "негодних"?

13 вересня 2015 р., 18:31

Перед останнім етапом відбору кандидатів у нову поліції виникло чимало запитань щодо відкритості та чесності процесу

Мустафа Найєм надав відповіді на питання, що виникли у громадськості щодо набору полісменів у Закарпатті.  ‪

"Як я і обіцяв, відповідаю на всі питання.

1. Чому на етап психологічного тестування допускаються кандидати, які могли незадовільно здати попереднє тестування фізичної підготовки. Справа в тому, що окрім роботи в самій патрульній службі ми формуємо базу даних кандидатів, які теоретично можуть бути прийняті на адміністративні посади у майбутній поліції. Кандидати, які по різних причинах не можуть виконувати роботу в патрулі, але теоретично могли б працювати у адміністративному апараті департаменту, допускаються на різні етапи тестування. Амдінапарат буде створюватись майбутнім керівництвом департаменту з моменту початку роботи патрульної служби.

2. Щодо оприлюднення проміжних результатів тестування.

Справа в тому, що результати тестування – це персональна інформація, якою ми не можем розпоряджатися на свій розсуд. Усі кандидати при здачі анкети надавали згоду ЛИШЕ на опрацювання інформації яку ми отримуємо під час тестування, а не на її розповсюдження. Ми за законом не маємо права оприлюднювати персональну інформацію щодо кандидатів.

3. Щодо публічних коментарів по процесу набору в Нову поліцію.

Процес набору та тестування коментую не лише я. При бажанні ви можете поцікавитись у колег-журналістів – на ефіри ходить також керівництво УМВС в області, в тому числі голова управління Сергій Князєв. На всі інші питання, які поступають на нашу адресу, прес-служба надає вичерпну та повну інформацію, якщо це не стосується персональних даних кандидатів. Я сам особисто не відмовив жодному журналісту, який звертався за коментарем по питаннях набору та тестування Нової поліції. Телефони прес-служби та особисто мій телефон працюють цілодобово і відомий усім журналістам. Окрім того, щодня по буднях з 9 до 18 працює гаряча лінія Нової поліції, де всі кандидати можуть отримати персональну інформацію та уточнення по будь-яких питаннях" - повідомив куратор поліції Закарпаття.

Нагадаємо, що громадськість може взяти участь в останньому етапі відбору кандидатів до поліції - співбесіди. Усі умови участі - за посиланням.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com