Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Інформатики УжНУ пройшли у півфінал першості світу з програмування!

14 вересня 2015 р., 19:01

Для інформатиків УжНУ найкращий літній відпочинок – це підготовка до міжнародних олімпіад.

Високорейтингова Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування, у якій вони взяли участь, входить до структури Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC. 11–13 вересня пройшов її ІІ етап, який водночас є ¼ фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування.

33 кращі команди з п’яти західних областей України (Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської та Тернопільської) помірялися силами у Львові. Додамо, що ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з програмування проходив у п’яти регіонах України: Київському, Західному, Східному, Південному та Центральному. Чернівецькі та хмельницькі команди, які раніше змагалися в західному регіоні, перейшли до центрального, де суттєво нижча конкуренція.

Минулого року, до речі, наші команди вибороли 2-е, 7-е та 9-е місця в цьому змаганні.

Тепер після наполегливої підготовки та бойового настрою на перемогу вкотре підтвердили свій високий рівень, посівши 2-е, 4-е, 8-е та 12-е місця:


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com