Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Юні закарпатські інспектори здобули першість на двох етапах Всеукраїнських змагань

16 вересня 2015 р., 14:43

Наші показали хороший командний результат

Днями у «Молодій гвардії» пройшов заключний етап змагань загонів ЮІР. За підсумками гри закарпатська команда виборола першість на етапі «вело естафета» та здобула найкращий результат у конкурсі «Медична допомога».

Закарпатську область представляла команда ЮІР Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернат з поглибленим навчанням окремих предметів, яка зайняла перше призове місце на Обласних змаганнях у травні місяці. У Всеукраїнському з’їзді ЮІРівців взяли участь 25 команд із усіх областей України та м. Київ.

Змагання ЮІРівців проходили під гаслом «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху!». Організаторами дійства виступили Департамент ДАІ МВС України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерство соціальної політики України за підтримки асоціації міжнародних перевізників України, групи компаній «Фокстрот», Всеукраїнської спілки автомобілістів, товариства сприяння оборони України, фонду сприяння безпеці дорожнього рух,Всеукраїнської громадської організації медичного центру БДР, комітету сприяння ОВС України та Українського дитячого центру «Молода гвардія» в рамках системної профілактичної роботи по вихованню законослухняних учасників дорожнього руху.

Найпершим випробуванням для конкурсантів була «Велоестафета». Учасники гри, згідно визначеної схеми, проїхали «Змійку», «Зсувні дошки», «Вісімку», «Вузький коридор», виконали «Прицільне гальмування». Максимальний бал оцінювання – 20. Результат нашої команди – 20 балів, загальний час проїзду 1 хвилина 09 секунд. Тому на даному етапі Закарпатська команда виборола першість та стала найкращою по Україні.

У конкурсі «Юний регулювальник», один із членів загону ЮІР демонструє жести регулювальника. До відтворення реальних дорожніх ситуацій залучаються інші учасники команди. У цьому конкурсі юні Закарпатці здобули 18 балів із 20 максимальних.

Наступним конкурсом був пропагандистський виступ «Агітбригад». Виступ проводився у жанрі художньої самодіяльності: інсценування пісні, літературний монтаж, використовувалися допоміжні елементи для розкриття теми дорожнього руху: знаки, художні оформлення, театралізовані дійства уроку з вивчення Правил.

У конкурсі «Медична допомога», діти продемонстрували навички з надання першої долікарської допомоги потерпілим унаслідок дорожньо-транспортних пригод та показали відмінні теоретичні та практичні знання на максимальні 20 можливих балів.

Найважчим видався конкурс: «Теоретичне знання Правил дорожнього руху», де 6 учасників змагань відповідали на 8 запитань. Як підсумок – 33 завдання виконано успішно із 48.

Хороший командний результат здобутий також за малюнок - плакат у конкурсі «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху». Завдання полягало у тому, щоб упродовж трьох днів у вільний від змагань час, діти виконали творчу роботу: намалювали плакат з тематики безпеки дорожнього руху у довільній формі та стисло і аргументовано провели його захист. Професійне журі оцінювало роботу за повноту розкриття теми, авторську позицію, оригінальність оформлення. Команда заслужила схвальні відгуки та оцінку – 8 балів із 10 можливих.

За участь у грі та здобуті перемоги на етапах - діти отримали грамоти, призи, сувенірну тематичну продукцію та безліч позитивних вражень та емоцій.

Фінал змагань закінчився яскравим шоу на честь дітей і дорослих, виступами запрошених молодих талантів та виступами самих команд ЮІР та КВН ЮІР.

УДАІ УМВС України в Закарпатській області


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com