Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мукачеві невідомі перетворили білборди «Солідарності» на чорний піар - ОПОРА

21 вересня 2015 р., 17:01

Це сталося в ніч на сьогодні.

У ніч з 19 на 20 вересня у місті Мукачеві Закарпатської області невідомі обліпили білборди партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» написами – «Влада і бандити єдині».

«Наліпки» закрили собою гасла, які були опубліковані на рекламоносіях – «Змінимо Закарпаття разом!» та «Вся влада громадам».Фото з сайту http://pmg.ua/

За словами секретаря обласної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Андрія Риби, мова йде про більш ніж 10 білбордів у Мукачеві та ще кількох на міжміських трасах.

Він наголосив, що поклейка зроблена професійно. «Є професійний друк, є професійна поклейка, – каже Андрій Риба. – Використовувалось й лазиво, тому що видно, коли працює професійний поклейщик». Він додав, що кілька місяців тому у Мукачеві так само були обклеєні білборди, які розмістив народний депутат Валерій Пацкан із пропозицією збирати команду. Андрій Риба каже, що підозрює у зробленому руку конкретної політичної сили.

За словами Андрія Риби, найближчим часом партійці звернуться до правоохоронців із заявою про вчинене.

ОПОРА засуджує факти псування білбордів, але водночас констатує, що поява рекламоносіїв із партійною символікою до моменту реєстрації місцевого осередку партії як суб’єкта виборного процесу може бути ознакою початку проведення передчасної агітації.

Після моменту реєстрації місцевої організації у територіальній виборчій комісії як суб’єкта виборного процесу у розміщені політичної реклами у період із 5 до 21 вересня можуть вбачатися ознаки порушення вимог частини 2 статті 54 Закону України «Про місцеві вибори», згідно з якими агітація дозволяється лише з наступного дня після прийняття рішення ТВК про реєстрацію кандидата. Ведення агітації поза строками, передбаченими Законом, забороняється.

За коментарями звертайтеся:Феськов Володимиркоординатор ОПОРИ у Закарпатській області+38 066 317 36 13Моніторинг парламенту | Веб-сайт| Фейсбук | Твіттер(#вибори15; #elect_ua; #opora; #опора)Довідково:Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.


Схожі новини

В Ужгороді застосовуть "чорний піар" проти різних політичних сил - Опора
Що і як розповідають сайти муніципалітетів Ужгорода, Мукачева, Хуста та Берегова - ОГЛЯД
Виборчі злочини на закарпатських дільницях - вироки для 9 членкинь та виборця, - ОПОРА
Не всі парламентські партії створили осередки на Закарпатті, окремі політичні сили знайти майже неможливо
Що рекламують у Facebook потенційні учасники місцевих виборів на Закарпатті
На Закарпатті утворили сільські та селищні ТВК, окремі - із процедурними відхиленнями (ФОТО, ВІДЕО)
У п’ятьох територіальних виборчих комісіях на Закарпатті замінили членів
Офіційно: хто виходить у «другий тур» в Ужгороді та які партії проходять у міськраду
Чим відзначились закарпатські мажоритарники у травні?
В Ужгороді перерахували голоси. Мандат від «Нашого краю» перейшов до «ПАТРІОТА»

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp