Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Кому належать штрафмайданчики для тимчасового зберігання транспортних засобів?

23 вересня 2015 р., 13:46

Громадськість часто звертається з цим питанням до Управління ДАІ

На території Управління Державтоінспекція Закарпаття (м. Ужгород, вул. Кошового,2) знаходиться спеціальний майданчик для тимчасового зберігання транспортних засобів, які були тимчасово затримані.

Громадськість області часто звертається до Управління ДАІ з багатьма питаннями, а саме: кому належить дана територія, вартість перебування транспортного засобу за добу і більше, на який рахунок потрібно перераховувати гроші власниками автомобілів тощо.

Державтоінспекція повідомляє, що на території УДАІ УМВС дійсно знаходиться спеціальний майданчик для тимчасового зберігання транспортних засобів, який є в підпорядкуванні Закарпатської філії Державного підприємства МВС України «Інформ-Ресурси». Дане підприємство здійснює свою діяльність згідно договору співпраці з Державтоінспекцією. Таких спецмайданчків, які знаходяться в підпорядкуванні вказаного підприємства, є іще два: біля поста ДАІ в Н. Воротах та біля поста ДАІ у В. Копані Хустського району.

За словами директора Закарпатської філії Державного підприємства МВС України «Інформ-Ресурси» Химинець Ярослава Михайловича у своїй діяльності підприємство керується постановою Кабінету Міністрів України № 1102 від 17 грудня 2008 року зі змінами та доповненнями.

Плата за транспортування та зберігання транспортних засобів здійснюється у встановленому порядку передбаченого спільним наказом МВС, Мінфіну та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 967/1218/869 від 10 жовтня 2013 року, зареєстрований в Міністерстві юстиції України за №1887/24419 від 6 листопада 2013 року.

Оплата за зберігання транспортних засобів здійснюється на розрахунковий рахунок Закарпатської філії Державного підприємства МВС України «Інформ-Ресурси».

Оплата за транспортування та зберігання транспортних засобів на спец майданчиках, підпорядкованих ДП МВС України «Інформ-Ресурси», однакова по всій території України.

УДАІ УМВС України в Закарпатській області


Схожі новини

На Закарпатті зареєстровано 7000 транспортних засобів
До уваги громадян, що ввозять на митну територію України транспортні засоби
Платникам про порядок заповнення розділу 3 повідомлення за ф. № 20-ОПП
ДФС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»
Прокуратура закінчила слідство відносно наркомана, який викрав три транспортні засоби
До уваги громадян, які тимчасово ввезли на період до 60 днів транспортні засоби особистого користування
Нова форма податкової декларації зі збору за місця для паркування транспортних засобів
Пілотний проєкт ДПС: «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий»
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі проведення операції Об’єднаних сил
Як діятимуть нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com