Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Балога заявив на Москаля до Генеральної прокуратури

28 вересня 2015 р., 12:48

До виборів менше місяця, а команда влади розпочала брудні ігри

Народний депутат України Віктор Балога обурений діями владної команди у Закарпатті. Деякі з них підпадають під кваліфікацію статті Кримінального кодексу.

Про обурення та конкретні дії зі свого боку депутат висловив на сторінці у соцмережі Фейсбук.

"Хотів би я помилитися у своєму прогнозі, але вибори на Закарпатті будуть одними із найбрудніших в Україні. А можливо і найбруднішими.

Методи, якими команда президента веде виборчу кампанію в області, до болю нагадують 2004-й рік. Я вже говорив і про повістки усім, хто був у списку агітаторів на президентських виборах, і про залучення криміналітету.

Зараз у гру вступили правоохоронні органи. Схема виглядає наступним чином: люди президента скаржаться в міліцію про те, що ніби то такі-то особи, в такому-то населеному пункті займаються підкупом виборців.

За дивним збігом обставин, усі ці люди, на яких скаржаться – не бритоголові хлопці одного з нардепів-соратників нинішньої владної команди, а вчителі, лікарі, депутати районних рад, підприємці, члени нашої команди, які працюють в штабах «Єдиного Центру».

Після цього їм приходять виклики до слідчих, людей тягають по допитах, намагаються тиснути. Зрозуміло, що ніякого фактажу ні у міліції, ні у людей президента немає, влада просто діє за принципом, коли «тримайте злодія» найголосніше кричить сам злодій.

Тому, з юридичної точки зору усе це безперспективно. Але важливо інше – людей зняли з роботи, зірвали зустріч з виборцями, не дали відвідати важливий захід, на який натомість відправили кандидата від влади і т.д.. Тобто, чітко йде робота на деморалізацію нашої команди і на зрив роботи штабів. Бо в чесній конкуренції вони нас перемогти не зможуть.

У зв’язку з цим я, як народний депутат, звертаюся до Генерального прокурора з вимогою дати оцінку діям працівників правоохоронних органів і тим керівникам, які ставлять їм завдання тиснути на політичних опонентів. Такі дії чітко підпадають під частину третю статті 364 Кримінального кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем».

А всім, хто носить погони, хочу нагадати, що влада має здатність змінюватися. Хто б і що вам не обіцяв, ви цих людей не знайдете, коли прийде час відповідати за незаконні дії. А цей день обов’язково настане".


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com