Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття: Кандидата в міські голови Виноградова від “Зеленої планети” не хотіли реєструвати - ОПОРА

1 жовтня 2015 р., 15:21

Сталося йце

30 вересня близько 21:00 у приміщенні Виноградівської міської виборчої комісії виник конфлікт. Едуард Рябий – уповноважена особа кандидата в міські голови від партії “Зелена планета” Євгенія Ярини, - звинуватив керівництво комісії у навмисному перешкоджанню реєстрації кандидата.

За його словами, заступник голови комісії Михайло Палюх “де-юре не відмовляв в прийомі документів, але де-факто — свідомо затягувався час по прийманню подання”.

У коментарі ОПОРІ заступник голови комісії Михайло Палюх повідомив, що він “не мав фізичної можливості опрацювати дане подання, оскільки опрацьовував подання кандидатів у депутати до Виноградівської міської ради від ПП “Зелена Планета”.

Секретар комісії — Анастасія Хромей повідомила, що “29 вересня відвідала місце, де мала відбутися конференція відповідно до повідомлення, але у зазначений час конференція не відбулася. Про зміну часу та місця проведення конференції Виноградівську міську ВК не повідомлялося”. А також зауважила, що конференція по висуненню кандидатів від цієї партії переносилася двічі.

Після тривалої суперечки, переглянувши разом норми Закону “Про місцеві вибори”, подання про реєстрацію Ярини на посаду міського голови все ж таки прийняли, про що уповноваженому була видана відповідна довідка.

Рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації даного кандидата буде прийматися на засіданні комісії, що заплановано на четвер, 01 жовтня, о 18.00.

ОПОРА


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp