Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

В Ужгороді розпочав свою роботу масштабний бізнес-форум

8 жовтня 2015 р., 14:41

Закарпаттю потрібні інвестиції

Сьогодні в Ужгороді стартував інвестиційний форум „Закарпаття – бізнес в центрі Європи”.
Це найбільша інвестиційна подія Закарпатської області, яка є дискусійним майданчиком для обговорення актуальних проблем залучення інвестицій і розвитку інфраструктури регіону. До участі у форумі запрошені великі приватні та інституційні інвестори, представники місцевого та міжнародного бізнесу, громадських організацій, керівників органів центральної та місцевої влади. Серед учасників заходу й голова Закарпатської облради Володимир Чубірко, голова ОДА Геннадій Москаль, заступник Держсекретаря МЗЕС Угорщини Жолт Чутора, Надзвичайний і Повноважний посол Румунії в Україні Корнел Іонеску, директор департаменту розвитку прикордонної економіки, інфраструктури МЗЕС Угорщини Петер Кіш-Парціу та інші.

Вітав учасників заходу й Володимир Чубірко. Він зазначив, що стимулювання інвестиційної діяльності, розвиток транскордонного співробітництва, розбудова прикордонної інфраструктури є одними з найважливіших її пріоритетів. «За час нинішньої каденції обласної ради обласна рада налагодила дійові партнерські контакти з 4 новими регіонами сусідніх європейських країн, а всього Закарпаття нині має угоди про міжрегіональне співробітництв з 14 регіонами країн Європейського Союзу – Угорщини, Словаччини, Чехії, Польщі, Румунії, Хорватії, Німеччини, Іспанії та іншими. Наступного тижня до них при єднається ще один регіон – Каунаський район Литовської республіки. Закарпаття відвідають відразу делегації Пардубицького краю та краю Височина Чеської Республіки, щоби ввести в дію ряд спільних інвестиційних проектів у соціальній сфері, а також намітити нові на наступний рік.

Закарпатська область як цільовий регіон України бере активну участь у програмах партнерства і сусідства Європейського Союзу. Лише в рамках програми Східного партнерства спільно з угорськими партнерами нинішнього року реалізується близько ста мікропроектів з енергозбереження, поточного і капітального ремонту дошкільних та освітніх закладів, об’єктів культури та охорони здоров’я.
Надзвичайно важливе завдання місцевої влади - створювати інвестиційно привабливий імідж Закарпаття. Адже наш край має великий потенціал, який великою мірою ще не розкритий», - констатував керівник ради.

Опісля форуму представники обласної влади, серед них і голова ради Володимир Чубірко та голова ОДА Геннадій Москаль провели зустріч із заступником державного секретаря Міністерства закордонних справ та зовнішньої економіки Угорщини Жолтом Чуторою, де обговорили аспекти двосторонньої співпраці, - повідомили у прес-службі облради.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com