Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

120 іноземців зацікавились Закарпаттям (Фото)

8 жовтня 2015 р., 20:12

Потенціал на Закарпатті є, тож бізнес не прогорить

Сто двадцять іноземців – представники дипломатичних установ, торгово-промислових палат, бізнесмени та банкіри країн центрально-східної Європи – відвідали міжнародний бізнес форум, який відбувся у четвер, 8 жовтня, в Закарпатській ОДА. Угорську делегацію, зокрема, очолив заступник державного секретаря міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Жолт Чутора. Привітав учасників також Надзвичайний і Повноважний посол Румунії в Україні Корнелу Іонеску.

{g}

Захід під назвою „Закарпаття – бізнес в центрі Європи” ініціював керівник краю Геннадій Москаль аби представити можливості Закарпаття для інвесторів, пише прес-служба Закарпатської ОДА.

- Цей форум – можливість показати привабливість інвестиційного клімату в Закарпатті. Гості тут не тільки дивляться і слухають, вони ще й спілкуються з тими підприємцями, у яких тут розвинутий успішний бізнес. І бачать, що тут тихо і спокійно, немає ніякого тиску. Сподіваюся, що спілкування під час форуму «підштовхне» потенційних інвесторів вкладати гроші в область.

Протягом дня в рамках пленарних засідань закарпатці представили різні інвестиційні проекти - по створенню міні-ТЕЦ, сміттєспалювальних заводів, модернізації кролегосподарства, будівництву льодової арени тощо.

Продемонстрували себе і ті закарпатські підприємства з іноземними інвестиціями, які нині успішно працюють в області.

Своєрідною родзинкою форуму стала окрема презентація районів та міст краю. Вони представили не тільки продукцію, яка виготовляється на їх території, але й стратегічні інвестиційні проекти та вільні земельні ділянки, призначені для реалізації аграрних, туристичних та промислових інвестиційних проектів.
Інвестиційні пропозиції Закарпаття узагальнили і в двомовному каталозі, щоб потенційні інвестори мали на руках конкретні пропозиції.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com