Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У бюджеті Ужгородщини недостатньо коштів для фінансування Програм ветеранів

25 квітня 2014 р., 14:05

У четвер, 24 квітня, в райдержадміністрації відбувся Пленум районної Оранізації ветеранів України.

у засіданні якого взяв участь заступник голови райдержадміністрації Василь Гутич, голова районної Організації Ветеранів України Надія Бойчук, голови первинних осередків районної Організації Ветеранів. 

Як відомо на сьогоднішній день голови та волонтери ветеранських громадських організацій наповнюють повноцінним змістом життя багатьох людей літнього віку, допомагають їм у вирішенні соціальних питань, зігрівають увагою та теплом своїх сердець. 

Урочистий пленум розпочався із вступного слова голови районної Організації Ветеранів України Надії Бойчук, яка доповіла, зокрема, про роботу організації. Поділитися про роботу, яка проводиться у населених пунктах Ужгородщини, мав змогу кожен з учасників урочистого зібрання. У своєму вітальному слові заступник голови державної адміністрації Василь Гутич привітав всіх присутніх із наступаючим Днем Перемоги, і наголосив на тому, що наразі склалася не найкраща ситуація з фінансуванням районних Програм, оскільки в районному бюджету недостатньо коштів. 

Але незважаючи на це, влада намагатиметься з порозумінням поставитися до проблем ветеранів і при потребі допоможе.
Ужгородська РДА

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp