"Говерла"із "Земпліном"грає внічию

11 жовтня 2015 р., 15:26

Зі словацьми суперниками - товариський поєдинок.

Перерву в чемпіонаті «Говерла» заповнила товариським поєдинком з словацьким «Земпліном».

В’ячеслав Грозний на цей поєдинок виставив в стартовому складі майже основний склад, підсилюючи команду замінами тільки у другому таймі.

Вже на 9 хвилині Сергійчук після прориву Іванова зміг відправити м’яч у ворота. На початку другого тайму Савченко пробивши з-за меж штрафного майданчика, приблизно з 30 метрів вразив ворота кіпера «Земпліна».

Господарі відповіли голом Хамуляка, який переправив м’яч у ворота Бабенка після прострілу партнера. А фінальну крапку у матчі поставив Керіч який після пасу Косцельніка з правого флангу переправив повз Бабенка – 2:2.

«Земплін» (Міхайлівці, Словаччина) – «Говерла» (Ужгород) – 2:2 (0:1)

Голи: Хамуляк, 67, Керіч, 75 – Сергійчук, 9, Савченко, 52.

«Говерла»: Рудько (Бабенко, 46), Кутас, Ряшко, Лухтанов, Іванов (Єфремов, 51), Сергійчук (Гончар, 90), Люлька, Цуріков, Кузик (Каверін, 51), Гемега (Савченко, 38), Халк (Єременко, 55).