Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Тепер у Інтернеті є і тячівські вулиці

11 жовтня 2015 р., 16:40

Карти Google розширили географію.

На Картах Google в Україні із сьогоднішнього дня почало працювати масштабне оновлення. Перегляд вулиць тепер доступний не тільки для найбільших міст країни, а а й понад 300 великих і малих населених пунктів.

Користувачі зі всього світу тепер можуть здійснити віртуальну прогулянку за допомогою 360° панорамних знімків вулиць і окремих визначних місць. Щоб почати таку прогулянку, потрібно перетягнути оранжевого чоловічка з лінійки масштабу в місце, яке вас цікавить.

Дмитро Шоломко, директор Google в Украні, розповів: "У квітні 2012 року ми вперше представили режим Перегляду вулиць для 5 міст України. Відтоді командою Google Street View була проведена величезна робота зі збору та оцифрування даних; спеціально обладнані автомобілі проїхали тисячі кілометрів по великим і малим містам України – результатом цієї грандіозної роботи стало сьогоднішнє оновлення”.

Серед міст Закарпаття, де вже повноцінно працює Google Street View – Ужгород, Мукачево, Хуст, Берегово і Виноградів. У компанії Google обіцяють подальші оновлення для своїх карт.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com