Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

Закарпаття та Парбудіцький край підписали меморандум про поглиблення співпраці

15 жовтня 2015 р., 11:00

Чеські партнери наразі перебувають у краї з робочим візитом

На Закарпатті перебуває чеська делегація з партнерського краю Пардубіце. У складі делегації Мартін Нетоліцки, гетьман краю, Яна Перніцова ,заступник гетьмана, Мірослав Крейчі, голова фінансової комісії краю, Вацлав Сноупек, голова контрольної комісії Представництва Пардубіцького краю, член Палати депутатів Парламенту Чеської Республіки, Іво Томан, голова Ради університету Пардубіце, директор регіонального транспорту, генеральний директор АТ «Чеські дороги», Мірослав Моцек , заступник голови уряду Пардубіцького краю.

 

Сьогодні голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко та гетьман Пардубіцького краю Чеської Республіки Мартін Нетоліцкі підписали меморандум про поглиблення співпраці між регіонами.

Сторони домовилися про: продовження проектів розвитку в соціальній сфері Закарпаття; створення контактного інформаційного центру в Закарпатті для кандидатів на працевлаштування в Чехії і надання послуг для підприємців та інвесторів з Пардубицького краю; встановлення контактів, співробітництва та обмін викладачів і учнів загальноосвітніх шкіл обох регіонів; підтримку наукової та освітньої співпраці між університетами двох регіонів, а саме Пардубицьким університетом та Ужгородським національним університетом, зокрема у галузі охорони історичної та культурної спадщини; підтримку зусиль органів місцевого самоврядування, творчих колективів для налагодження контактів у сфері культури, здійснення найближчим часом конкретних проектів, які включають в себе: обмін фольклорними колективами; співпрацю бібліотек; організацію пленерів для студентів художніх шкіл та молодих художників; обмін художніми виставками; захист культурної спадщини, в тому числі реставрація пам’яток культури; обмін делегаціями письменників, які проживають в регіонах.

Також сторони домовилися сприяти розвитку контактів у сфері соціального захисту і реабілітації громадян, туризму та рекреації; налагоджувати контакти та на рівні громад міст і сіл обох регіонів.

Меморандум набирає чинності з дня його підписання сторонами та схвалення його на сесіях Ради 
Пардубицького краю і Закарпатської обласної ради.

Тут же Мартін Нетолицький, Мірослав Крейчі, Вацлав Сноупек передали подарунковий сертифікат для дитсадка у селі Лінці Ужгородського району.

Сьогодні ж гетьман та делегація Пардубицького краю візьме у заходах з відзначення 70 –річчя УжНУ

Прес-служба облрадиСхожі новини

На Закарпатті підписали Меморандум про співпрацю з Міжнародним трейд- клубом (ФОТО)
На Закарпатті підпишуть тристоронній меморандум
На Закарпатті забезпечують рівні можливості доступу до безоплатної правової допомоги для засуджених до покарання без позбавлення волі
Держгеонадра підписала третій меморандум на Закарпатті
Затвердять Виконавчий протокол до Меморандуму про співпрацю
Європейські практики контролю за дотриманням прав громадян впроваджуються на Закарпатті
Устецький край сприятиме розвитку сільських районів Закарпаття
Чубірку запропонували співпрацю у рамках Стратегії Євросоюзу для Дунайського регіону
Василь Губаль підписав Меморандум про наміри між Закарпатською ОДА та ТОВ "АВЕ Умвельт Україна"
Закарпатські лісівники підписали Меморандум про співробітництво з питань сертифікації FSC

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com