Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

УжНУ святкує ювілей (ФОТО)

15 жовтня 2015 р., 15:57

Цьогоріч вишу - 70

Сьогодні відбулося урочисте засідання Вченої Ради Ужгородського національного університету з нагоди 70-ти річчя заснування закладу.

 

Участь у заходах взяли і науковці, народні депутати України, представники духовенства, дипломати, голова Закарпатської облради Володимир гетьман чеського краю Пардубіце Мартін Нетоліцки.

Ректор УжНУ Володимир Смоланка зазначив, що заклад відзначає цю дату з новими здобутками.

«Нині ми велика родина – у структурі УжНУ діє 21 факультет, 110 кафедр, 25 науково-дослідних інститутів. В нас навчаються 13 тисяч студентів, вчать 2 тисячі викладачів. Наш університет посідає 30-ту позицію в загальноукраїнському рейтингу серед 300 вищих навчальних закладів. Більше знаємо, більше можемо – наше гасло. І воно нас об’єднуємо. Візитівкою є наші випускники, серед яких чимало професіоналів, які стали гордістю країни. Ми оновлюємо заклад, ставимо перед собою нові цілі. Ми готуємося до громадського обговорення нового статуту університету», - зазначив ректор.

Володимир Чубірко зачитав вітальну грамоту голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, а також привітав студентів і викладачів УжНУ з святом.

«Вітаю рідний заклад, в якому мав честь навчатися. Нині УжНУ є осередком вищої освіти Закарпаття та провідним науковим центром. Університет за сприяння влади отримав нових партнерів з ЄС. І нині завдяки УжНУ реалізовується ряд наукових проектів з партнерами з Європи. Ви реальними кроками підтримуєте євроінтеграцію нашої країни». – вважає керівник ради.

Опісля він вручив ряд викладачам УжНУ почесні грамоти облради.Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com