Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мукачеві панував тенісний азарт

20 жовтня 2015 р., 10:23

Змагання відбулося минулої суботи.

У цю суботу, 17 жовтня, в Мукачеві вперше за багато років, пройшов відкритий турнір з великого тенісу серед школярів. Організаторами виступили ГО "Молодіжні ініціативи Закарпаття", голова Денис Соболь та відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Мукачівської міської ради, голова Володимир Уліганець. Головний суддя змагань - керівник громадської організації з тенісу "Корт", м. Мукачево, Ярослав.
У змаганнях прийняли участь близько двадцяти спортсменів міста та області. Учасники змагалися у двох категоріях : юнаки та дівчата.

Рівень підготовки учасників різний - дехто займається лічені місяці, в когось досвід налічує більше року. Участь у турнірі дала змогу як перевірити свої сили, так і напрацьовувати змагальний досвід.
«Маємо всі складові, аби такі змагання стали традиційними у нашому місті. Це зацікавленість тренерів, самих учасників, міської влади, та меценатів які традиційно підтримують всі наші починання. Адже в спорті головне бачити прогрес, аналізувати результат, здобувати змагальну практику. А без участі в змаганнях це нереально, неможливо зростати» - прокоментував захід Денис Соболь, ініціатор заходу.

Отже, в юнаків призові місця розподілились так :
1- Маслей Василь;
2- Бретуш Віктор;
3- Малініцкий Даниїл.

Дівчат розділили між собою сходинки п’єдесталу наступним чином :
1- Маслей Маріанна;
2- Гатта Ніколетта;
3- Сорока Агнетта.

Призери були нагороджені медалями, грамотами та цінними призами від організаторів. Ті учасники, які не зайняли призових місць, також отримали пам’ятні подарунки.

Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com