Текст коментаря
Ваше ім'я
Код з малюнка:
Зберегти Скасувати

У Мексиці з-під води з’явився 400-річний храм (Фото)

22 жовтня 2015 р., 17:41

Пам’ятка архітектури з’являється вже не вперше

В одному з водосховищ мексиканського штату Чьяпас з води показався храм, побудований іспанськими колонізаторами в XVI столітті. Через посуху на південному сході країни рівень води знизився на 24 метри, завдяки чому стала видна велика частина затоплених руїн.

Висота споруди в деяких місцях досягає десяти метрів, довжина будівлі становить приблизно 61 метр, ширина – 14. Церква була побудована в XVI столітті іспанськими колонізаторами.

Храм, який був затоплений у 60-ті роки минулого століття з-за спорудження дамби неподалік, храм з’являється на поверхні штучного водоймища не перший раз. У 2002 році рівень води опустився настільки, що до руїн можна було дійти пішки і оглянути їх зсередини. На цей раз екскурсії проводять місцеві рибалки на своїх човнах, пише Іnspired.

Будівництво храму пов’язують з ім’ям першого постійного єпископа в Чьяпасе Бартоломе де лас Касаса (Bartolome de las Casas). Ймовірно, він звів споруду разом із групою священнослужителів, прибувши в Мексику в 1540 році.


Останні новини

Закарпаття

Україна

Світ

Всі новини »
Головний редактор - Ярослав Світлик, журналісти - Мирослава Химинець, Вікторія Лисюк, Габріелла Руденко.
© 2010-2014 «Час Закарпаття». Передрук матеріалів дозволений лише за умови гіперпосилання на chas-z.com.ua. E-mail редакції: chas.zakarp@gmail.com
Розробка сайту: Victor Papp